Náklady na dodání a doba dodání

LONDON EXCLUSIVE zajišťuje pro své zákazníky bezplatnou dopravu na území České republiky u všech objednávek nad 2000 Kč.

Zásilky jsou doručovány:

Česká pošta Balík do ruky / Balík na poštu

Způsob doručení a platby

do 1999 Kč

nad 2000 Kč

Česká pošta - na dobírku

155 Kč

ZDARMA

Česká pošta - převodem / kartou

155 Kč

ZDARMA

  OSOBNÍ ODBĚR: VŽDY ZDARMA!

  V jakých hodinách jsou zásilky doručovány?

  Kurýři České pošty doručují zásilky v pracovních dnech, nejčastěji v době od 8:00 do 18:00. Vše záleží na místě dodání, počasí i na samotném dopravci.

  INFORMUJE MĚ KURÝR PŘED DORUČENÍM ZÁSILKY?
  Ve většině případů kurýři volají adresátům předem, ale nemůžeme Vám to zaručit - kurýr není povinen takto postupovat. Každý zákazník obdrží v den doručení SMS s informací o číslu zásilky a telefonním číslem na doručující depo.

  V JAKÉM ČASOVÉM HORIZONTU VYŘIZUJETE OBJEDNÁVKY?
  Obvykle do 24 hodin od doby podání objednávky pokud je zboží skladem. Momentálně probíhá naskladňování zboží v různých velikostech. Doba dodání se může prodloužit až na 7 dnů.

  • Objednávky podané mimo pracovní dny (sobota, neděle, svátky) jsou odesílány následující pracovní dny po dni podání objednávky.

  Deklarovaný čas dodání se může prodloužit z důvodu obtíží při kontaktu kurýra se zákazníkem nebo z nepředvídatelných důvodů na straně kurýrní služby.

  CO KDYŽ SE ZÁSILKA OPOZDÍ?
  Nejjednodušší je kontaktovat dopravce na kontaktech uvedených níže

  • Česká pošta, s.p. na čísle 840 111 244 (v pracovních dnech 07:00 - 19:00, v soboty 08:00 - 12:00) a uvést číslo Vaší zásilky.

  Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktní formulář.

  POZOR! Před převzetím zásilku zkontrolujte. V případě poškození během přepravy sepište s kurýrem zápis o poškození a kontaktujte naše Zákaznické centrum.